Újra elnyerte minősítését a Lengyel-Annafürdői Erdészeti Erdei Iskola

Megjelenítés dátuma: 2023. március 27.

Pákozdon 2023. március 24-én, az Erdők Világnapjának hetén, az Országos Erdészeti Egyesület, Erdészeti Erdei Iskolák Nyílt Napja alkalmából, a Lengyel-Annafürdői Erdészeti Erdei Iskolánk átvehette a minősítő tanúsítványát, melyet Szentpéteri Sándor az Agrárminisztérium főosztályvezetője, Elmer Tamás az Országos Erdészeti Egyesület főtitkára és Szabó Péter az Erdészeti Erdei Iskola Szakosztály elnöke adott át.  A minősítő oklevél átadását követően a környezeti nevelésben érintett pedagógusok tekintették meg az erdészeti erdei iskolák kiállítását és az erdei iskolai programokat.

Lengyel-Annafürdőn található erdei iskolánk, továbbra is színvonalas programmal várja az erdei iskolás és óvodás csoportokat!

Gyulaj Erdészeti és Vadászati Zrt.